Střední průmyslová škola a vyšší odborná škola technická - Sokolská, Brno

Sokolská i letos první na SOČ !

V sobotu 20.6.2015 vyvrcholila na VŠE v Praze celostátní přehlídkou studentských prací soutěž Středoškolská odborná činnost (SOČ).

Na dvouletou nadvládu naší školy v kategorii Informatika úspěšně navázal Martin Sýkora, který se svojí prací Publikační systémy Websy kromě prvního místa získal také několik dalších ocenění - zvláštní cenu návrh do soutěže o cenu České hlavičky - Ingenium, cenu MŠMT, cenu CZ.NIC, cenu Českého svazu vědeckotechnických společností, cenu Unicorn College, cenu rektora ČVUT v Praze a cenu děkana Fakulty elektrotechnické ČVUT v Praze. Studenti naší školy tak již třetí rok po sobě setrvávají na absolutní špičce v oblasti IT v celé České republice.

Zde jistě stojí za to dodat, že se svojí prací z minulého roku se (dnes již bývalý) student naší školy Vojtěch Boček začátkem května úspěšně prezentoval i na největší světové studentské soutěži ISEF konané každoročně v USA.

Výborné výsledky naší školy doplnil také pěkným 7. místem v oboru Strojírenství, hutnictví, doprava a průmyslový design Jan Filko s prací Model parní lokomotivy.

Fotografie ze školního kola:  

» Zpět na seznam aktualit «

Užitečné odkazy

Napište nám

Ochrana proti spamu: Kolik je 2x3?

Rychlý kontakt

E-mail: info@spssbrno.cz
Telefon: 541 427 111
Fax: 541 241 448

Adresa:
Sokolská 1, 602 00 Brno
» ukázat na mapě

Zřizovatel:
Jihomoravský kraj
IZO: 000 559 415
IČO: 00 559 415

© SPŠ a VOŠT Sokolská, Brno • všechna práva vyhrazena • vytvořil MD webdesign - tvorba webů, SEO, internet marketing